fbpx

Przetestuj kartmę Purina Dog Chow® - karma dla psa do testów!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy karmy dla psów Dog Chow®, w ramach którego możesz przetestować za darmo karmę Dog Chow® nie w postaci darmowych próbek karmy a dwóch opakowań po 2,5kg! Dołącz do akcji #PurinaDogChow #dopasowanaznatury #projekttrnd @dogchowpolska @dog_chow - darmowa karma czeka!

Jak przetestować karmę dla psa Dog Chow®? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź do portalu TRND, zarejestruj się lub zaloguj.

02Zgłoś się do udziału w najnowszym projekcie testowania karmy dla psa Dog Chow® i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wytypowanych aż 800 osób, które otrzymają dla swojego psiaka dwa opakowania karmy Dog Chow®, każde po 2,5 kg!

Uwolnij prawdziwą naturę Twojego psa i odkryj formułę dostosowaną do potrzeb z Purina Dog Chow®! #PurinaDogChow #dopasowanaznatury #projekttrnd @dogchowpolska @dog_chow [źródło: trnd.pl]

Testuj karmę

Możesz się zgłosić do: piątek, 27 listopad 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.