fbpx

Testuj kosmetyki Johnson`s baby CottonTouch za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek do testu kosmetyków dla dzieci Johnson`s baby, w ramach którego możesz ptrzetestować wraz z dzieckiem kosmetyki Johnson`s baby CottonTouch™ z bawełną oraz otrzymasz dodatkowo darmowe próbki kosmetyków dla znajomych!

Jak otrzymać darmowe kosmetyki oraz darmowe próbki dla dzieci kosmetyków Johnson`s baby? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Johnson`s baby CottonTouch™ z bawełną w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany wraz z dzieckiem do programu testowego, otrzymasz zestaw ambasadorki za darmo. W skład zestawu ambasadorki wchodzi: kosmetyk Johnson`s baby CottonTouch™ płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1, kosmetyk Johnson`s baby CottonTouch™ mleczko do twarzy i ciała oraz 15 darmowych próbek kosmetyków Johnson`s baby CottonTouch™ płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 do przekazania innym mamom, których Maluszki mają od 0 do 6 miesięcy oraz koleżankom, które dopiero spodziewają się dziecka.

Poznaj nową formułę Johnson`s baby CottonTouch™ z bawełną! W ciągu pierwszego roku życia skóra dziecka ciągle jeszcze się rozwija, a zadaniem stosowanych kosmetyków jest wspieranie tego rozwoju, czyli wspieranie funkcji bariery skórnej. Nowa linia kosmetyków Johnson's CottonTouch™ została stworzona z myślą o potrzebach delikatnej skóry noworodka. Jeśli jesteś mamą Maluszka lub dopiero spodziewasz się dziecka, koniecznie dołącz do projektu i odkryj Johnson's w zupełnie nowej odsłonie. Spraw, aby codzienna pielęgnacja stała się jeszcze bardziej przyjemna, mniej stresująca i dostarczająca więcej radości zarówno Tobie jak i dziecku. [źródło: TRND]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.