fbpx

Przetestuj kosmetyki AA za darmo - przetestuj podkład Oxygen Cover Foundation!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków AA Oxygen Cover Foundation, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyk jakim jest dotleniający podkład mocno kryjący AA Oxygen Cover Foundation! W programie testowym poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki AA, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki AA Oxygen Cover Foundation? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków AA Oxygen Cover Foundation w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego dotleniającego podkładu mocno kryjącego AA Oxygen Cover Foundation.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest podkład AA Oxygen Cover Foundation w wybranym przez Ciebie odcieniu.

W programie testowym AA do rozdania jest 150 kosmetyków w postaci dotleniającego podkładu mocno kryjącego AA Oxygen Cover Foundation dostępnego w czterech odcieniach: 203 light beige, 204 medium beige, 207 dark beige oraz 209 caramel. Wyboru odcieiu możesz dokonać podczas wypełniania ankiety zgłoszeniowej do programu testowego. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 04 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.