fbpx

Przetestuj kosmetyki AA za darmo - przetestuj puder sypki AA Wings of Color!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków AA Wings of Color, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyk jakim puder Dust Matt Skin Freshener! W programie testowym poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki AA, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki AA Wings of Color? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków AA Wings of Color Dust Matt Skin Freshener w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego AA Wings of Color puder Dust Matt Skin Freshener.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest puder AA Wings of Color puder Dust Matt Skin Freshener.

W programie testowym AA do rozdania jest 150 kosmetyków w postaci pudru AA Wings of Color puder Dust Matt Skin Freshener. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 11 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.