fbpx

Przetestuj kosmetyki AVON - do testów szminka w płynie mark. Liquid Lip!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwają testy kosmetyków AVON mark. Liquid Lip, w ramach których możesz przetestować szminkę w płynie mark. Liquid Lip! W programie testowym kosmetyków AVON poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają kosmetyki za darmo.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki AVON ? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testu kosmetyków AVON mark. Liquid Lip.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego AVON mark. Liquid Lip.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają za darmo do testów kosmetyki AVON mark. Liquid Lip.

W programie testowym każda testerka otrzyma jeden zestaw kosmetyków AVON: Zestaw błyszczących szminek w płynie AVON mark. Liquid Lip w 4 kolorach: Sugar Rush, Skyline Nude, Vintage Smoke, Chic Feelings lub zestaw matowych szminek w płynie AVON mark. Liquid Lip w 4 kolorach: Nude Vibes, Naked Crush. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.