fbpx

Przetestuj kosmetyki za darmo - przetestuj BielendaFresh Juice Pomarańcza!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Bielenda Fresh Juice Pomarańcza, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować zestaw kosmetyków składający się z płynu micelarnego oraz hydro-esencji z bioaktywną wodą cytrusową! W programie testowym poszukiwanych jest 50 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki Bielenda, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Bielenda Fresh Juice Pomarańcza? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków Bielenda Fresh Juice Pomarańcza w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego Bielenda Fresh Juice Pomarańcza.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 50 testerek, które otrzymają darmowy zesaw kosmetyków na który składa się płyn Micelarnyz bioaktywną wodą cytrusową oraz hydro–esencja z bioaktywną wodą cytrusową.

Weź udział w przedpremierowym teście nowości od marki Bielenda - pierwszej linii do oczyszczania i pielęgnacji cery z bioaktywną wodą cytrusową oraz sokami z owoców. Wypełnij ankietę rekrutacyjną i skorzystaj z szansy, by zostać 1 z 50 recenzentek! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 03 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.