fbpx

Przetestuj kosmetyki Bourjois za darmo - przetestuj podkład, puder, krem!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Bourjois, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki Bourjois Heatlhy Mix! W programie testowym poszukiwanych jest 300 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki Bourjois Heatlhy Mix, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Bourjois Heatlhy Mix? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków Bourjois Heatlhy Mix w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowegoBourjois Heatlhy Mix. W ramach ankiety otrzymasz wybór, który kosmetyk chcesz przetestować: podkład Bourjois Heatlhy Mix dla świeżej i promiennej cery, puder Bourjois Healthy Mix dla gładkiej i matowej cery lub BB Cream Bourjois Healthy Mix dla zdrowo i naturalnie wyglądającej cery.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 300 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki Bourjois Heatlhy Mix.

W programie testowym Bourjois Heatlhy Mix do rozdania jest 300 kosmetyków: 100 x podkład Bourjois Heatlhy Mix dla świeżej i promiennej cery, 100 x puder Bourjois Healthy Mix dla gładkiej i matowej cery oraz 100 x BB Cream Bourjois Healthy Mix dla zdrowo i naturalnie wyglądającej cery. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: piątek, 30 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.