fbpx

Przetestuj kosmetyki dla mężczyzn BULLDOG za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków dla mężczyzn BULLDOG, w ramach którego możesz przetestować kosmetyki dla mężczyzn! W programie testowym kosmetyków BULLDOG poszukiwanych jest 100 testerów, które otrzymają kosmetyki do męskiej pielęgnacji za darmo.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki dla mężczyzn BULLDOG? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testu podkładu BULLDOG Skincare for Men.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego dla mężczyzn BULLDOG.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 testerów, którzy otrzymają darmowe kosmetyki od BULLDOG do przetestowania. Na zestaw kosmetyków do testów składają się: żel oczyszczający Original Face Wash oraz krem nawilżający Original Moisturiser (są to pełnowartościowe kosmetyki o wartości 59,98 złotych, a nie miniaturowe darmowe próbki).

Zapewnij swojemu mężczyźnie doskonały wygląd dzięki kosmetykom Bulldog. Kosmetyki marki Bulldog zostały stworzone z myślą o specjalistycznej pielęgnacji skóry męskiej, aby szybko i efektywnie zająć się jej specyficzną problematyką. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.