fbpx

Przetestuj krem do twarzy CeraVe za darmo - test kosmetyków czeka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków CeraVe, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować nawilżający krem do twarzy CeraVe, w którym zawarto 3 ceramidy. W programie testowym poszukiwanych jest 400 testerek, które otrzymają darmowy krem CeraVe, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki CeraVe? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków CeraVe w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego CeraVe.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 400 testerek, które otrzymają darmowy nawilżający krem do twarzy CeraVe.

Wypróbuj Nawilżający Krem do Twarzy CeraVe, w którym zawarto 3 ceramidy mające kluczowe znaczenie dla funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 03 styczeń 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.