fbpx

Test kosmetyków Nature Box - zgarnij kosmetyki do włosów za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Nature Box, w ramach któryego możesz przetestować kosmetyki do włosów i ciała za darmo! W programie testowym kosmetyków Nature Box poszukiwanych jest 300 testerek, które otrzymają kosmetyki Nature Box (jest to zestaw kosmetyków, a nie tylko darmowe próbki).

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Nature Box? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testu kosmetyków nowej marki w pielęgnacji włosów i skóry Nature Box.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Nature Box. Podczas zgłoszenia możesz dokonać wyboru, którą linię kosmetyków Nature Box chcesz przetestować - dostępne są 3 linie: Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z AWOKADO, Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem MIGDAŁOWYM oraz Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z MORELI.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 300 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki (nie tylko darmowe próbki) od Nature Box do przetestowania. W skład każdego zestawu kosmetyków do przetestowania wchodzi: szampon, odżywka, żel pod prysznic i masło do ciała.

Odkryj moc tłoczonych na zimno olejów, które dzięki zachowaniu naturalnych właściwości orzechów i owoców, dodadzą pozytywnej energii Twoim włosom i skórze. Powiedz NIE szarości, powtarzalności i nudzie! Natura niesie w sobie intensywne kolory i witalność, które nie sposób przegapić. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.