fbpx

Przetestuj antyperspirant w suchym sprayu GARNIER NEO PANTHENOL PLUS!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków GARNIER NEO PANTHENOL PLUS, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyk jakim jest antyperspirant w suchym sprayu. W programie testowym poszukiwanych jest 100 testerek, które otrzymają darmowy pełnowartościowy kosmetyk, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki GARNIER NEO PANTHENOL PLUS? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków GARNIER NEO PANTHENOL PLUS w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego GARNIER NEO PANTHENOL PLUS.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy antyperspirant w suchym sprayu GARNIER NEO PANTHENOL PLUS.

Przetestuj antyperspirant w suchym sprayu GARNIER NEO PANTHENOL PLUS - wzbogacony aż o 50% większą dawkę panthenolu*, który natychmiastowo wzmacnia barierę ochronną skóry i przynosi jej ukojenie. Antyperspirant w suchym sprayu GARNIER NEO PANTHENOL PLUS to skuteczna ochrona przeciw poceniu do 48h. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 22 styczeń 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.