fbpx

Program testowy La Roche-Posay - przetestuj kosmetyk Toleriane Sensitive!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków La Roche-Posay, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować krem La Roche-Posay Toleriane Sensitive! W programie testowym poszukiwanych jest 200 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki La Roche-Posay, a nie tylko darmowe próbki La Roche-Posay.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki La Roche-Posay Toleriane Sensitive? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków La Roche-Posay Toleriane Sensitive w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego La Roche-Posay Toleriane Sensitive.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk - krem La Roche-Posay Toleriane Sensitive.

Toleriane Sensitive Krem to pierwsza prebiotyczna pielęgnacja dla wrażliwej skóry, od marki La Roche-Posay. Toleriane Sensitive Krem koi skórę, wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne oraz nawilża do 48 godzin. Kream posiada właściwości kojące i ochronne składniki aktywne: gliceryna (o właściwościach nawilżających), ceramidy (pomagają regenerować i chronić barierę skórną), witamina B3 (dla intensywnego ukojenia), woda termalna La Roche-Posay (o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry). [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 06 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.