fbpx

Test kosmetyków Lancome - zgarnij do przetestowania podkład za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków LANCOME, w ramach któryego możesz przetestować darmowy podkład Idole Ultra Wear! W programie testowym kosmetyków LANCOME poszukiwanych jest 500 testerek, które otrzymają darmowe próbki kosmetyków LANCOME za darmo.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki LANCOME? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testu kosmetyków LANCOME Idole Ultra Wear.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego LANCOME Idole Ultra Wear.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 500 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk od LANCOME do przetestowania, jakim jest podkład LANCOME Idole Ultra Wear (jest to kosmetyk w postaci miniaturki - darmowej próbki 10 ml, a każda testerka otrzyma 2 darmowe próbki do przetestowania).

Szukasz podkładu, który zapewnia wysoki poziom krycia, ujednolica koloryt skóry, a jednocześnie dba o jej odpowiedni poziom nawilżenia? Wybierz swój idealny odcień i wypróbuj Teint Idole Ultra Wear, a przekonasz się, że Twoja cera może wyglądać jeszcze bardziej promiennie. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.