fbpx

Przetestuj kosmetyki L'Oréal za darmo - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy kosmetyków L'Oréal, w ramach którego możesz przetestować kosmetyki L'Oréal. W programie testowym kosmetyków L'Oréal poszukiwanych jest 800 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki L'OREAL? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków L'Oréal.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego L'OREAL. Łącznie w programie testowym dostępne będą 4 testowania wyjątkowych kosmetyków od L'Oréal Paris!

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 800 testerek, które otrzymają kosmetyki L'Oréal za darmo do testów.

W każydm tygodniu do zgarnięcia będą inne kosmetyki  L'Oréal. - w 1 tygodniu do zgarnięcia jest zestaw składający się z kosmetyków: L'Oréal Paris pomada do brwi Paradise Extatic oraz L'Oréal Paris paleta cieni do powiek La Petite Palette; w 2 tygodniu możesz zdobyć zestaw, na który składają się kosmetyki L'Oréal Paris podkład kryjący Infallible Total Cover oraz L'Oréal Paris puder w kompakcie Infallible Prestige Powder; w 3 tygodniu możesz zgarnąć kosmetyki L'Oréal Paris kremowy korektor Infallible 24H Concealer Pomade oraz L'Oréal Paris marker do brwi Brow Artist Micro Tattoo; w 4 tygodniu do przetestowania będzie zestaw kosmetyków składający się z kosmetyków: L'Oréal Paris rozświetlacz w płynie Glow Mon Amour, L'Oréal Paris Paletka rozświetlaczy La Vie en Glow, a także L'Oréal Paris automatyczna kredka do brwi Brow Artist Xpert. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.