fbpx

Przetestuj kosmetyki LOREA'L za darmo - maska czysta glinka czeka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków LOREA'L PARIS, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyk jakim jest maska Czysta Glinka oraz płyn micelarny, mleczko i peeling za darmo! W programie testowym poszukiwanych jest 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki LOREA'L (4 kosmetyki), a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki LOREA'L PARIS z kolekcji Czysta Glinka? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków LOREA'L Czysta Glinka w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego LOREA'L Czysta Glinka.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków LOREA'L Czysta Glinka.

Podczas zgłoszenia do programu testowego kosmetyków LOREA'L Czysta Glinka możesz dobrać zestaw kosmetyków odpowiedni dla Twojej skóry. W programie testowym dostępny jest zestaw kosmetyków LOREA'L Czysta Glinka skóra sucha i wrażliwa oraz LOREA'L Czysta Glinka skóra normalna i mieszana. Wybrane testerki zakwalifikowane do udziału w teście otrzymają oprócz maski LOREA'L PARIS Czysta Glinka też produkty do pielęgnacji twarzy od LOREA'L PARIS: płyn micelarny, mleczko i peeling. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 28 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.