fbpx

Test kosmetyków L'OREAL PARIS - darmowe kosmetyki Elseve czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków L’Oréal Paris, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki Elseve Dream Long za darmo - tym razem w programie testowym poszukiwanych jest łącznie 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki do pielęgnacji włosów!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki L’Oréal Paris Elseve Dream Long? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków L’Oréal Paris Elseve Dream Long w serwisie Ofemini.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego kosmetyków L’Oréal Paris Elseve Dream Long.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetykiw w postaci kosmetyków do włosów Dream Long od Elseve.

W programie testowym można przetestować zestaw kosmetyków do włosów Dream Long od Elseve, na który składają się: L'Oréal Paris Elseve Dream Long - Szampon odbudowujący, L'Oréal Paris Elseve Dream Long - Odżywka Rozplątująca oraz L'Oréal Paris Elseve Dream Long - No Haircut Cream.

Nowa, innowacyjna linia kosmetyków do włosów Dream Long od Elseve została stworzona z myślą o posiadaczkach długich włosów, które na codzień borykają się z problemem zniszczonych, splątanych końcówek. Produkty z gamy Dream Long zawierają keratynę roślinną, witaminy oraz olejek rycynowy, dzięki czemu skutecznie wspomagają regenerację włosów oraz działają wzmacniająco chroniąc włosy przed kolejnymi uszkodzeniami. [źródło: Ofemini.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 05 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.