fbpx

Przetestuj kosmetyki LOREA'L za darmo - darmowe kosmetyki Revitalift!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków LOREA'L PARIS, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki anti-age z serii Revitalift! W programie testowym poszukiwanych jest 300 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki LOREA'L Revitalift, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki LOREA'L PARIS z serii Revitalift? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków LOREA'L Revitalift w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego LOREA'L Revitalift.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 300 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków LOREA'L Revitalift w postaci kompleksowej pielęgnacji anti-age.

Podczas zgłoszenia do programu testowego kosmetyków LOREA'L Revitalift możesz dobrać zestaw kosmetyków odpowiedni dla Twojej skóry. W programie testowym dostępny jest zestaw kosmetyków LOREA'L PARIS Revitalift Laser X3 składający się z kosmetyków: Revitalift laser x3 zaawansowana pielę gnacja anti-age pod oczy, Revitalift laser x3 krem anti-age spf 20 na dzień, Revitalift laser x3 przeciwzmarszczkowy peeling glikolowy w płatkach oraz zestaw kosmetyków LOREA'L PARIS Revitalift filler składający się z kosmetyków: Revitalift filler krem anti-age dzień hialuronowe wypełnienie, Revitalift filler krem anti-age noc hialuronowe wypełnienie, Revitalift filler krem anti-age pod oczy, Revitalift filler hyaluromaska, Revitalift filler skoncentrowane hialuronowe serum wypełniające, a także zestaw kosmetyków LOREA'L PARIS Revitalift cicacream składający się z: Revitalift cicacream przeciwz marszczkowy krem odbudowujący na dzień, Revitalift cicacream przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy, Revitalift cicacream przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący na noc. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 25 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.