fbpx

Test kosmetyków Love Beauty and Planet - zgarnij kosmetyki do włosów za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy kosmetyków Love Beauty and Planet, w ramach którego możesz przetestować wegańskie kosmetyki do włosów!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Love Beauty and Planet? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania wegańskich kosmetyków Love Beauty and Planet.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego kosmetyków do włosów Love Beauty and Planet.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 450 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki do włosów Love Beauty and Planet do testów.

W programie testowym do rozdania jest łącznie 450 kosmetyków Love Beauty and Planet - 150 zestawów produktów Love Beauty and Planet woda kokosowai kwiat mimozy, 150 zestawów kosmetyków Love Beauty and Planet masło muru murui olejek różany roaz 150 zestawów produktów Love Beauty and Planet masło shea i drzewosandałowe. Na każdy zestaw kosmetyków Love Beauty and Planet składają się nie darmowe próbki kosmetyków, a pełnowartościowe kosmetyki: szampon, odżywka, żel i balsam. Kosmetyki Love Beauty and Planet są 100% wegańskie, a ich butelki wykonane są z plastiku z recyklingu nadającego się do ponownego przetworzenia. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 12 maj 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.