fbpx

Przetestuj kosmetyk MAX FACTOR za darmo - zgarnij do testów podkład za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków MAX FACTOR, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować podkład MAX FACTOR Radiant Lift! W programie testowym poszukiwanych jest 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki MAX FACTOR, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki MAX FACTOR? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania podkładu MAX FACTOR Radiant Lift w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego MAX FACTOR Radiant Lift

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk MAX FACTOR do przetestowania, jakim jest podkład Radiant Lift (jest to pełnowartościowy kosmetyk o wartości 55 złotych, a nie miniaturowa darmowa próbka).

Przetestuj niesamowitą trwałość i komfort nawilżenia podkładu Max Factor Radiant Lift! [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.