fbpx

Przetestuj kosmetyki NEO MAKE UP za darmo - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NEO MAKE UP, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować profesjonalne kosmetyki NEO MAKE UP za darmo! W programie testowym poszukiwanych jest 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki NEO MAKE UP (3 sztuki), a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NEO MAKE UP? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania profesjonalnych kosmetyków NEO MAKE UP w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego NEO MAKE UP.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków NEO MAKE UP.

Podczas zgłoszenia do programu testowego kosmetyków NEO MAKE UP możesz wybrać jeden z dwóch zestawów kosmetyków do przetestowania: zestaw 1, na który składa się puder HD perfector loose powder, pomadka: Satin matte lipstick 03 oraz abłyszczacz do pomadki Liquid shine for lipstick oraz zestaw 2 składający się z pudru HD perfector loose powder, pomadki Satin matte lipstick 03 oraz nabłyszczacza do pomadki Liquid shine for lipstick. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 20 wrzesień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.