fbpx

Przetestuj krem do rąk NEUTOREGENA za darmo - test kosmetyków czeka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NEUTROGENA, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować krem do rąk z norweską recepturą. W programie testowym poszukiwanych jest 200 testerek, które otrzymają darmowy krem do rąk NEUTROGENA, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NEUTROGENA? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków NEUTROGENA w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego NEUTROGENA.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają darmowy krem do rąk z norweską recepturą od NEUTROGENA.

NEUTROGENA® Formuła Norweska Szybko wchłaniający się krem do rąk. Ratunek dla przesuszonych dłoni. Krem o lekkiej, nietłustej konsystencji, który szybko nawilża i koi skórę sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Bardzo dobrze się wchłania, jest silnie skoncentrowany, więc wystarczy niewielka ilość produktu, by dokładnie posmarować całe dłonie. Poręczne opakowanie idealnie nadaje się do damskiej torebki. Odpowiedni do codziennego stosowania. Testowany dermatologicznie. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 03 styczeń 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.