fbpx

Przetestuj kosmetyki NEUTROGENA - krem przeciwzmarszczkowy Cellular Boost!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy kosmetyków NEUTROGENA® Cellular Boost, w ramach którego możesz przetestować przeciwzmarszczkowy krem na dzień i krem na noc NEUTROGENA® Cellular Boost. W programie testowym kosmetyków NEUTROGENA® poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki 2w1 NEUTROGENA® Cellular Boost? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków NEUTROGENA® Cellular Boost.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego przeciwzmarszczkowego kremu na dzień i krem na noc NEUTROGENA® Cellular Boost.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają kosmetyki NEUTROGENA® Cellular Boost do testów.

Testowany kosmetyk: Cellular Boost Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 20 Krem do codziennego stosowania z przeciwstarzeniową technologią Hexinol™, wspomagającą naturalną produkcję kolagenu i elastyny oraz Witaminą C* pomagającą wyrównać koloryt i zredukować przebarwienia. Niweluje widoczne oznaki starzenia się skóry spowodowane stresem komórkowym już w 4 tygodnie.** Stworzony we współpracy z dermatologami, odpowiedni dla skóry wrażliwej. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 21 kwiecień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.