fbpx

Przetestuj kosmetyki NEUTROGENA Skin Detox - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy kosmetyków NEUTROGENA® Skin Detox, w ramach którego możesz przetestować oczyszczającą maskę 2w1 NEUTROGENA® Skin Detox. W programie testowym kosmetyków NEUTROGENA® poszukiwanych jest 150 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki 2w1 NEUTROGENA® Skin Detox? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków NEUTROGENA® Skin Detox.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego oczyszczająca maska 2w1 NEUTROGENA® Skin Detox.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 150 testerek, które otrzymają kosmetyki NEUTROGENA® Skin Detox w postaci oczyszczającej maski 2w1.

NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczająca maska 2w1 Dociera do 100% zanieczyszczeń, odblokowuje pory oraz chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Może być stosowana na dwa sposoby - jako produkt oczyszczający lub jako maska do twarzy. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 05 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.