fbpx

Darmowe próbki NIVEA - przetestuj kosmetyki do demakijażu!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy NIVEA, w ramach którego możesz przetestować kosmetyki do demakijażu NIVEA MicellAIR®. W programie testowym NIVEA poszukiwanych jest 500 testerek, które otrzymają darmowe próbki kosmetyków.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe próbki NIVEA MicellAIR®? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków do demakijażu NIVEA MicellAIR®.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego NIVEA MicellAIR®.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 500 testerek, które otrzymają kosmetyki NIVEA MicellAIR® za darmo do testów w zestawie składającym się z: profesjonalne chusteczki do demakijażu NIVEA MicellAIR, profesjonalny płyn do demakijażu oczu Nivea MicellAIR oraz profesjonalny płyn micelarny Nivea MicellAIR. Darmowy zestaw kosmetyków to darmowe próbki w postaci pełnowartościowych kosmetyków.

Czym są kosmetyki do profesjonalnego demakijażu NIVEA MicellAIR®? Innowacyjna linia do demakijażu NIVEA MicellAIR® to profesjonalny i łatwy sposób na usunięcie nawet mocnego, długotrwałego i wodoodpornego makijażu. Dzięki formule z kompleksem micelarnym i ekstraktem z czarnej herbaty, każdy demakijaż wykonasz szybko i przyjemnie - bez pocierania i bez spłukiwania. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.