fbpx

Test kosmetyków NIVEA MEN - przetestuj balsam do skóry i krótkiej brody!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NIVEA MEN dla mężczyzn, w ramach której możesz przetestować za darmo balsam do skóry i krótkiej brody NIVEA! W programie testowym rozdawane są pełnowartościowe kosmetyki dla mężczyzn, a nie tylko darmowe próbki!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NIVEA MEN? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków NIVEA MEN w serwisie NIVEA.

02Odpowiedz na pytanie dla testerów, zaakceptuj regulamin i wyślij zgłoszenie do testowania.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerów, którzy otrzymają darmowy kosmetyk (pełnowartościowy, a nie darmową próbkę) jakim jest balsam do skóry i krótkiej brody NIVEA MEN.

Odkryj balsam do skóry i krótkiej brody! Balsam NIVEA MEN to: natychmiastowa ulga dla podrażnionej skóry, idealny dla skóry i krótkiej brody, lekka formuła, bez uczucia lepkości, bez alkoholu etylowego. [źródło: NIVEA.PL]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 22 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.