fbpx

Test kosmetyków NIVEA - przetestuj pielęgnujący balsam w kulce Pop-Ball!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NIVEA, w ramach której możesz przetestować za darmo pielęgnujący balsam do ust w kulce Pop-Ball! W programie testowym rozdawane są pełnowartościowe kosmetyki, a nie tylko darmowe próbki!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NIVEA? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków NIVEA w serwisie NIVEA.

02Wybierz, który kosmetyk NIVEA chciałabyś przetestować w ramach aktualnej akcji testowania NIVEA i wypełnij ankietę zgłoszeniową.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk (pełnowartościowy, a nie darmową próbkę) jakim jest pielęgnujący balsam do ust w kulce NIVEA Pop-Ball.

Weź udział w teście kosmetyków NIVEA i przetestuj jeden z trzech kosmetyków: pielęgnujący balsam do ust w kulce NIVEA woda kokosowa i aloe vera, pielęgnujący balsam do ust w kulce NIVEA jagoda i kwiat wiśni, pielęgnujący balsam do ust w kulce NIVEA arbuz i granat lub pielęgnujący balsam do ust w kulce NIVEA grejpfrut i marakuja.

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 15 kwiecień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.