fbpx

Przetestuj kosmetyki NIVEA YALURON CELLULAR FILLER - krem lub olejek!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyk - krem lub olejek NIVEA! W programie testowym poszukiwanych jest 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk NIVEA do testów.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków "NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER" w serwisie NIVEA.

02Zaloguj się lub zarejestruj w klubie NIVEA, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER oraz wybierz, który kosmetyk chcesz przetestować - NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER + Odbudowa elastyczności Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 30 czy NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER + Odbudowa elastyczności Dwufazowy Eliksir w olejku.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER.

Przetestuj kosmetyki stworzone dla potrzeb Twojej wymagającej cery. Odpowiedz na pytanie i wygraj 1 z 200 produktów z linii. NIVEA® HYALURON CELLULAR FILLER: Przeciwzmarszczkowy krem na dzień lub Dwufazowy Eliksir w olejku. [źródło: NIVEA.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 10 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.