fbpx

Przetestuj kosmetyki NIVEA Olejek Pielęgnujący NIVEA Q10 POWER!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków NIVEA Q10 POWER, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyk - Olejek Pielęgnujący NIVEA Q10 POWER! W programie testowym poszukiwanych jest 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk NIVEA do testów (a nie tylko damowe próbki).

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki NIVEA Q10 POWER? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków "NIVEA Olejek Pielęgnujący NIVEA Q10 POWER" w serwisie NIVEA.

02Zaloguj się lub zarejestruj w klubie NIVEA, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego Olejku Pielęgnującego NIVEA Q10 POWER.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk jakim jest Olejek Pielęgnujący NIVEA Q10 POWER, a nie darmowe próbki.

Odkryj Multifuncyjny Olejek Pielęgnujący NIVEA Q10 POWER! Kosmetyk zawiera wyjątkowe połączenie Koenzymu Q10 z Organicznym Olejkiem Arganowym. [źródło: NIVEA.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 31 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.