fbpx

Test kosmetyków Old Spice - przetestuj żel Strong Slugger i dezodorant!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Old Spice, w ramach którego możesz przetestować kosmetyki Old Spice - żel pod prysznic Strong Slugger oraz dezodorant w sprayu! W programie testowym Old Spice poszukiwanych jest 50 testerek lub testerów, którzy otrzymają darmowe kosmetyki, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Old Spice? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Old Spice w serwisie P&G Everyday Me.

02Wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie kosmetykami.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 50 testerów (testerki), które otrzymają zestaw kosmetyków Old Spice za darmo, na który składają się opakowanie żelu pod prysznic Strong Slugger + dezodorant w sprayu. Darmowy kosmetyk to darmowa próbka w postaci pełnowartościowego produktu.

Dołącz do naszego zespołu testującego! Zgłoś się do przetestowania OLD SPICE i napisz w kilku słowach, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie. Nie zapomnij też podzielić się swoją opinią, która może stać się prawdziwą inspiracją dla innych użytkowników, takich jak Ty! [źródło: P&G Everyday me]

Możesz się zgłosić do: piątek, 08 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.