fbpx

Przetestuj kosmetyk RIMMEL za darmo - zgarnij do przetestowania podkład za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków RIMMEL, w ramach którego możesz przetestować podkład RIMMEL Match Perfection! W programie testowym kosmetyków RIMMEL poszukiwanych jest 110 testerek, które otrzymają darmowe próbki kosmetyków RIMMEL.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki RIMMEL? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testu podkładu RIMMEL Match Perfection.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego RIMMEL Match Perfection.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 110 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk od RIMMEL do przetestowania, jakim jest podkład RIMMEL Match Perfection (jest to pełnowartościowy kosmetyk o wartości 37 złotych, a nie miniaturowa darmowa próbka).

Przetestuj najbardziej twarzowy podkład w Polsce - Rimmel Match Perfection! Czy istnieje perfekcyjne dopasowany odcień do Twojej skóry? Przekonaj się, że tak! Zostań jedną ze 110 testerek podkładu Rimmel Match Perfection! Wybierz swój idealny odcień spośród 11 dostępnych kolorów i ciesz się perfekcyjną skórą przez cały dzień! Podkład Match Perfection to kultowy już kosmetyk marki Rimmel. Dzięki zaawansowanej technologicznie formule, idealnie dopasowuje się do koloru skóry, nadając cerze nieskazitelny wygląd bez efektu maski i zatykania porów. 11 dostępnych odcieni odpowiada na potrzeby niemal wszystkich kobiet, które pragną cieszyć się idealną skórą, na której podkład stanie się niewidoczny. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.