fbpx

Darmowe próbki Semilac - przetestuj bazę hybrydową!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Semilac, w ramach którego możesz przetestować samopoziomującą bazę budującą extend base. W programie testowym Semilac poszukiwanych jest 100 testerek lub testerów, którzy otrzymają darmowe próbki bazy oraz lakieru hybrydowego.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe próbki Semilac? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania samopoziomującej bazy budującej extend base Semilac.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają kosmetyki za darmo do testów w postaci bazy samopoziomującej Semilac Extend Base oraz lakietu hybrydowego Semilac odcień 121 Ruby Charm oraz Top No Wipe. Darmowy zestaw kosmetyków to darmowa próbka w postaci pełnowartościowego produktu.

Czym jest nowa Baza samopoziomująca Semilac Extend Base? To nowa baza hybrydowa, która przedłuża płytkę paznokcia nawet do 1 cm, wzmacnia ją, nadbudowuje i wyrównuje powierzchnię. [źródło: Wizaż.pl]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.