fbpx

Test kosmetyków TRESemmé Botanique Styling - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków TRESemmé Botanique Styling, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować piankę do włosów,spray do stylizacji oraz sprawy do włosów za darmo - poszukiwanych jest 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki do stylizacji włosów TRESemmé!

Jak otrzymać darmowe kosmetyki TRESemmé Botanique Styling do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków TRESemmé Botanique Styling w serwisie Ofemini.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego kosmetyków do stylizacji włosów TRESemmé Botanique Styling.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetykiw w postaci zestawu kosmetyków do stylizacji włosów TRESemmé Botanique Styling.

W programie testowym można przetestować zestaw kosmetyków do włosów TRESemmé Botanique Styling, na który składają się: pianka do włosów podkreślająca skręt loków, wygładzający spray do stylizacji oraz termoochronny spray do włosów.

Kosmetyki TRESemmé Botanique Styling wzbogacone są o botaniczne składniki aktywne: wodę z kaktusa i kokosa, które ułatwiają stylizację fryzury i działają nawilżająco na włosy. [źródło: Ofemini.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 19 maj 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.