fbpx

Test kosmetyków TRESemmé Colour ShinePlex - darmowe kosmetyki czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków TRESemmé Colour ShinePlex, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować szampon, odżywkę i serum za darmo - tym razem w programie testowym poszukiwanych jest łącznie 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki do pielęgnacji włosów!

Jak otrzymać darmowe kosmetyki TRESemmé Colour ShinePlex do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków TRESemmé Colour ShinePlex w serwisie Ofemini.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego kosmetyków TRESemmé Colour ShinePlex.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowe kosmetykiw w postaci zestawu kosmetyków do włosów TRESemmé Colour ShinePlex.

W programie testowym można przetestować zestaw kosmetyków do włosów TRESemmé Colour ShinePlex, na który składają się: szampon do włosów farbowanych bez siarczanów, odżywka do włosów farbowanych bez siarczanów oraz nabłyszczające serum do włosów farbowanych bez siarczanów.

Kosmetyki wzbogacone są o składniki, które delikatnie oczyszczają, odżywiają i nadają połysk farbowanym włosom. Używając ich regularnie zachowasz kolor i blask farbowanych włosów nawet do 12 tygodni. [źródło: Ofemini.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 19 maj 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.