fbpx

Przetestuj kosmetyki VICHY za darmo - zestawy Neovadiol Phytosculpt czejaką!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków VICHY Neovadiol Phytosculpt, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki z tej serii! W programie testowym poszukiwanych jest 240 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki VICHY, a nie darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki VICHY Neovadiol Phytosculpt? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków "VICHY Neovadiol Phytosculpt pierwszy krem od Vichy do pielęgnacji skóry szyi i twarzy w okresie menopauzy" w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego VICHY Neovadiol Phytosculpt.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 240 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków od VICHY.

W programie testowym VICHY do rozdania jest 240 zestawów kosmetyków VICHY: 80 zestawów składających się z kosmetyków VICHY Neovadiol Phytosculptpoj + Neovadiol kompleks uzupełniający, 80 zestawów VICHY Neovadiol Phytosculptpoj + Neovadiol Magistral oraz 80 zestawów kosmetyków VICHY Neovadiol Phytosculptpoj + Neovadiol Rose Platinium. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: środa, 18 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.