fbpx

Przetestuj krem Garnier Hyaluronic Aloe Jelly - zgarnij darmowe kosmetyki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa akcja testowania kosmetyków Garnier, w rakach której możesz przetestować krem Garnier Hyaluronic Aloe Jelly - do rozdania jest 200 kosmetyków Garnier!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowy kosmetyk Garnier Hyaluronic Aloe Jelly? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kremu Garnier Hyaluronic Aloe Jelly.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Garnier Hyaluronic Aloe Jelly.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk w postaci kremu Garnier Hyaluronic Aloe Jelly, a nie tylko darmowe próbki.

Zostając testerką w programie testowym otrzyymasz kosmetyki całkowicie za darmo do przetestowania, dzięki czemu będziesz mogła wyrazić własne opinie na temat kremu Garnier Hyaluronic Aloe Jelly.

Hyaluronic Aloe Jelly to najnowszy krem od Garnier. Krem posiada lekką, żelową konsystencję, łączącą dwa niezawodne składniki w zakresie pielęgnacji skóry - organiczny ekstrakt z aloesu oraz kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 czerwiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.