fbpx

Test kosmetyków L’Oreal - zgarnij kosmetyki L'Oreal za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków L’Oreal "Postaw na pielęgnację - bądź jak Grażyna Torbicka!", w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków L'Oreeal - podkład, tusz do rzęs, ujędrniająca maska oraz odbudowująca maska!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki L’Oreal? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków L’Oreal "Postaw na pielęgnację - bądź jak Grażyna Torbicka!".

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego L’Oreal "Postaw na pielęgnację - bądź jak Grażyna Torbicka!"

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 200 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków L'Oreal, na który składają się: podkład do twarzy True Matcho L’Oreal, pogrubiający tusz do rzęs Volume Million Lashes L’Oreal, ujędrniająca maska w płachcie Ekspert wieku 45+ L’Oreal oaz odbudowująca maska w płachcie Ekspert wieku 55+ L’Oreal.

Weź przykład z Grażyny Torbickiej i wybieraj kosmetyki, które nie dość, że upiększają, to także pielęgnują. Mamy do rozdania aż 200 zestawów od L'Oréal Paris, z których każdy obejmuje: dwie maski w płachcie Ekspert Wieku 45+ i 55+, podkład True Match oraz maskarę Volume Million Lashes. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 19 styczeń 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.