fbpx

Test kosmetyków L’Oreal - kuracja przeciwzmarszczkowa Revitalift Laser!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków L’Oreal, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków L'Oreeal Revitalift Laser - ampułki przeciwzmarszczkowe, krem przeciwzmarszczkowy oraz energetyzujący Czerwony Krem na dzień Revitalift L’Oreal Paris!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki L’Oreal? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków L'Oreeal Revitalift Laser.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego L'Oreeal Revitalift Laser.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 100 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków L'Oreal, na który składają się: 7-dniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach Revitalift Laser X3, krem przeciwzmarszczkowy na dzień Revitalift Laser SPF20 oraz energetyzujący Czerwony Krem na dzień Revitalift L’Oreal Paris.

Martwią cię coraz głębsze zmarszczki, szara, zmęczona cera oraz opadający owal twarzy? Przetestuj nowości od L'Oréal Paris, i przekonaj się o ich wyjątkowym działaniu na własnej skórze. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 16 luty 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.