fbpx

Test kosmetyków L’Oreal Paris - przetestuj kosmetki do makijażu!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków L’Oreal Paris Back to Beauty, w ramach którego możesz zgarnąć darmowy zestaw kosmetyków L'Oreeal - podkład Infallible Matte Cover, pomadka Brilliant Signature, tusz do rzęsBambi Extra Black, maska nawilżająco-wypełniająca Hyaluron Specialist Tissue Mask - do testu możesz przystąpić w maju 2020!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki L’Oreal? Wystarczą 3 kroki:

01Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie przejdź na stronę akcji testowania kosmetyków L'Oreeal Paris Back to Beauty.

02Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego L'Oreeal Paris Back to Beauty.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 150 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowe kosmetyki - zestaw kosmetyków L'Oreal Paris Back to Beauty, na który składają się: podkład Infallible Matte Cover, pomadka Brilliant Signature, tusz do rzęsBambi Extra Black, maska nawilżająco-wypełniająca Hyaluron Specialist Tissue Mask.

Przetestuj najnowsze trendy w makijażu! Błyszcząca i długotrwała pomadka w płynie, matowy i kryjący podkład oraz tusz, który optycznie otwiera oko. Całość dopełnij genialną maską nawilżająco-wypełniającą. Wszystko czego potrzebujesz by być trendy. Ponieważ jesteś tego warta. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: piątek, 29 maj 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.