fbpx

Przetestuj Lactacyd Intimate Shave - zgarnij darmowe kosmetyki!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa akcja testowania kosmetyku jakim jest delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych Lactacyd Intimate Shave - do rozdania jest 100 kosmetyków do przetestowania i wyrażenia własnej opinii!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowy kosmetyk Lactacyd Intimate Shave? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania emulsji do golenia i higieny okolic intymnych Lactacyd Intimate Shave.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Lactacyd Intimate Shave.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają darmowy kosmetyk, a nie tylko darmowe próbki.

Zostając testerką w programie testowym otrzyymasz kosmetyki całkowicie za darmo do przetestowania, dzięki czemu będziesz mogła wyrazić własne opinie na temat emulsji do golenia i higieny okolic intymnych Lactacyd Intimate Shave.

Lactacyd Intimate Shave to delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych. Nawilża skórę i zmiękcza włoski, aby chronić Twoją delikatną skórę podczas golenia. Redukuje podrażnienia powstające w trakciei po goleniu, pozostawiając Twoją skórę miękką i gładką. Dodatkowo przywraca odpowiednie PH skóry, dzięki zawartości kwasu mlekowego. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 czerwiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.