fbpx

Przetestuj lodówkę LG V + za darmo, dodaj opinię i testuj na zawsze!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył program testowy lodówki LG V+ (V plus), w ramach którego możesz przetestować za darmo innowacyjną lodówkę LG, a po dodaniu opinii możesz otrzymać lodówkę LG za darmo do testowania na zawsze!

Jak przetestować za darmo lodówkę LG V+ (V plus)? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania lodówki LG V+ (V plus) i wypełnij formularz zgłoszeniowy do testu.

02Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 10 testerów i testerek, którzy otrzymają na 4 tygodnie lodówkę LG V+ (V plus) do przetestowania zupełnie za darmo.

03Dodatkowo również, jeżeli będąc testerem/testerką lodówki wykonasz wszystkie zadania w projekcie (dodanie własnych opinii), będziesz mógł/mogła testować urządzenie tak długo, jak tylko chcesz, czyli otrzymasz innowacyjną lodówkę LG V+ za darmo.

Poznaj innowacyjną lodówkę LG V+. Ciesz się dłużej świeżymi produktami i zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. Poznaj nowoczesne technologie, które pozwolą Ci na wygodniejsze przechowywyanie oraz porządkowanie żywności. Zgłoś się do tego projektu i przetestuj innowacyjną lodówkę LG V+. [źródło: TRND.pl]

Przetestuj lodówkę LG

Możesz się zgłosić do: środa, 21 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.