fbpx

Przetestuj kosmetyki Garnier Fresh Mix - darmowe maski do twarzy czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków Garnier FRESH MIX, w ramach którego możesz przetestować maski do twarzy FRESH MIX z witaminą C oraz maskę FRESH MIX z kwasem hialuronowym i wyrazić własną opinię na temat ich działania!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki Garnier FRESH MIX? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Garnier FRESH MIX.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Garnier FRESH MIX.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, w każdej turze zostanie wybranych 150 testerek (recenzentek), które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków Garnier, na który składają się jedna maska FRESH MIX Z KWASEM HIALURONOWYM oraz jedna maska FRESH MIX Z WITAMINĄ C.

Masz suchą, zmęczoną skórę? Przetestuj innowacyjne maski do twarzy Garnier Fresh-Mix! Twoja skóra potrzebuje potężnej dawki nawilżenia? Zauważyłaś, że brakuje jej blasku? Na ratunek przychodzą nowe rewolucyjne maski do twarzy Fresh-Mix od Garnier! Weź udział w teście i zostań 1 ze 150 Recenzentek. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 11 sierpień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.