fbpx

Przetestuj kosmetyki Max Factor Facefinity - darmowe zestawy czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa wielki test kosmetyków Max Factor Facefinity - do rozdania jest łącznie 250 zestawów kosmetyków Max Factor - podkład i korektor lub podkład i podkład w sztyfcie do przetestowania!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowy zestaw kosmetyków Max Factor Facefinity? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Max Factor Facefinity.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Max Factor Facefinity - pamiętaj, że w aktualnym teście możesz wybrać jeden z zestawów kosmetyków do przetestowania.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, w każdej turze zostanie wybranych 250 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków Max Factor Facefinity, na który składają się: podkład i korektor lub podkład i podkład w sztyfcie.

Przetestuj 1 z 250 zestawów FACEFINITY! Czeka na Ciebie zestaw do wyboru: podkład i korektor lub podkład i podkład w sztyfcie! W programie testowym rozdawanych jest: 250 x podkład Facefinity all day flawless 3in1,, 150 x korektor Max Factor All Day Flawless, 100 x podkład w sztyfcie Max Factor All Day Matte Panstik. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 09 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.