fbpx

Test kosmetyków MAX FACTOR - darmowe zestawy kosmetyków czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa test kosmetyków MAX FACTOR, w ramach którego możesz zostać testerką i przetestować kosmetyki MAX FACTOR za darmo - tym razem w programie testowym poszukiwanych jest łącznie 300 testerek, które otrzymają darmowe kosmetyki - mascara, szminka, kredka do oczu, paleta cieni, pomada do brwi od MAX FACTOR do zdobycia!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe kosmetyki MAX FACTOR? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę testowania kosmetyków MAX FACTOR w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego kosmetyków MAX FACTOR, wybierając jeden z zestawów kosmetyków MAX FACTOR dostępnych w ramach testu.

03Wśród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 300 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków, na który składają kosmetyki MAX FACTOR.

W programie testowym można przetestować jeden z trzech zestawów kosmetyków: zestaw kosmetyków #1: maskara MAX FACTOR SNAPSCARA w trzech odcieniach, zestaw kosmetyków #2: MAX FACTOR szminka COLOR SENSATIONAL MADE FOR ALL w dwóch odcieniach oraz kredka do oczu MAX FACTOR TATTOO GEL LINER, zestaw #3: paleta cieni do powiek MAX FACTOR LEMONADE CRAZE oraz pomada do brwi MAX FACTOR TATTOO BROW POMADE. Wyboru zestawu możesz dokonać w pierwszym pytaniu ankiety zgłoszeniowej do testu.

SPECJALNIE DLA CIEBIE przygotowaliśmy wielki test kosmetyków od Maybelline New York! Poszukujemy 300 testerek! Sama wybierz zestaw, który chcesz przetestować! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 19 luty 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.