fbpx

Przetestuj kosmetyki Maybelline - darmowe zestawy kosmetyków czekają!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa wielki test kosmetyków Maybelline - do rozdania jest łącznie 360 zestawów kosmetyków Maybelline - Tattoo Brow Gel, SuperStay Ink Crayon, Fit me! Matte + Poreless, Master Prime, Color Sensational Smoked Roses oraz Tattoo Liquid Ink Liner!

Jak zostać testerką i otrzymać darmowy zestaw kosmetyków Maybelline? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków Maybelline.

02Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie Wizaż.pl, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu testowego Maybelline - pamiętaj, że w wielkim teście w każdym tygodniu możesz zgłosić się do innego testu i otrzymać różne kosmetyki Maybelline do testów.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, w każdej turze zostanie wybranych 120 testerek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyków, na który składają się kosmetyki Maybelline.

Test Maybelline pierwszego zestawu kosmetkyów odbędzie się w dniach od 3.07 do 09.07 i będzie można otrzymać kosmetyki Maybelline w postaci Tattoo Brow Gel oraz SuperStay Ink Crayon. W kolejnym tygodniu od 12.07 do 18.07 będzie można przetestować kosmetyki Maybelline Fit me! Matte + Poreless oraz Master Prime. Trzeci test kosmetyków Maybelline odbędzie się w dniach od 23.07 do 29.07 i do przetestowania będą kosmetyki Maybelline Color Sensational Smoked Roses oraz Tattoo Liquid Ink Liner.

Kochasz makijaż? Dołącz do wielkiej akcji testowania Maybelline New York i odkryj kilka nowości, w które warto wyposażyć swoją kosmetyczkę. [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 29 lipiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.