fbpx

Darmowe próbki Bebiko - przetestuj Bebiko 2 NUTRIflor Expert za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór do testu mleka dla dzieci Bebiko 2 NUTRIflor Expert, w ramach którego możesz ptrzetestować wraz z dzieckiem darmowe próbki mleka Bebiko 2 NUTRIflor Expert - 600 darmowych zestawów testowych czeka!

Jak otrzymać darmowe próbki mleka Bebiko 2 NUTRIflor Expert dla dzieci za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testu Bebiko 2 NUTRIflor Expert w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza na stronie akcji testowania Bebiko 2 NUTRIflor Expert.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany wraz z dzieckiem do programu testowego, otrzymasz zestaw ambasadorki z darmowymi próbkami dla dziecka za darmo. W skład zestawu ambasadorki programu Bebiko 2 NUTRIflor Expert wchodzi: dwa opakowania Bebiko 2 (800g) oraz przewodnik projektu. Tym razem w teście nie przewidziano darmowych próbek do przekazania znajomym.

Bebiko 2 z udoskonaloną formułą NutriFlor Expert dba o szczęście małych brzuszków, gdyż zawiera kompletną kompozycję składników odżywczych*, wspierających prawidłowy rozwój Twojego dziecka. [źródło: TRND]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.