fbpx

Testuj Mleko Bebilon 2 - odbierz darmowe próbki dla dziecka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów mleka dla dzieci Bebilon 2, w ramach którego możesz ptrzetestować wraz z dzieckiem darmowe próbki mleka Bebilon 2 - 600 zestawów testowych czeka!

Jak otrzymać darmowe próbki dla dzieci mleka Bebilon 2? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testu Bebilon 2 w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany wraz z dzieckiem do programu testowego, otrzymasz zestaw ambasadorki za darmo. W skład zestawu ambasadorki programu mleko Bebilon 2 wchodzi: opakowanie mleko następne Bebilon 2 800g, 3 saszetki mleka następnego Bebilon 2 do przekazania innym mamom, które karmią swoje dziecko mlekiem modyfikowanym oraz Przewodnik projektu.

Bebilon 2 to kompletna kompozycja¹, inspirowana badaniami nad składem mleka matki (HMS- Human Milk Science). Zapewnia dziecku korzyści takie jak prawidłowy rozwój, w tym m.in. wsparcie układu odpornościowego oraz rozwoju mózgu. Dołącz do projektu, otrzymaj zestaw Bebilon 2 i poznaj kompletną kompozycję ze składnikami naturalnie występującymi w mleku matki¹. ¹Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowląt. Kompletna kompozycja Bebilon 2 zgodna z przepisami prawa, zawiera witaminy A, C i D, DHA, ALA, żelazo i jod. Laktoza, DHA, witaminy, żelazo, wapń oraz nukleotydy naturalnie występują w mleku matki. [źródło: TRND]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.