fbpx

Testuj Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O - odbierz darmowe próbki dla dziecka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek do testu Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O, w ramach którego możesz ptrzetestować wraz z dzieckiem darmowe próbki mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O - w programie poszukiwanych jest 800 testerek!

Jak otrzymać darmowe próbki dla dzieci mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testu Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O w serwisie TRND.

02Zgłoś się do programu testowego poprzez wypełnienie formularza i odpowiedz na pytania związane z testowaniem.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany wraz z dzieckiem do programu testowego, otrzymasz zestaw ambasadorki za darmo. W skład zestawu ambasadorki programu Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O wchodzi: opakowanie Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O oraz darmowe próbki mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O, którymi możesz podzielić się z innymi mamami, których dzieci zaczęły 6. miesiąc życia.

Mleko mamy jest pokarmem najlepiej dopasowanym do potrzeb dziecka. Właśnie po raz kolejny stało się ono inspiracją do ulepszenia receptury mlek modyfikowanych. 60 lat badań nad składem mleka matki pozwoliło stworzyć NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Wiemy, że każda mama, kończąc piękny czas karmienia piersią, chce znaleźć dla swojego maluszka odpowiedni produkt! [źródło: TRND]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.