fbpx

Przetestuj mleko Nestlé NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O - odbierz darmowe próbki dla dziecka!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu mleko Nestlé NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O, w ramach którego możesz ptrzetestować wraz z dzieckiem darmowe próbki mleka następnego NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O!

Jak otrzymać darmowe próbki dla dzieci mleka NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Ofemini.

02Do 9 stycznia roku wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw testowy NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O za darmo.

W ramach testu, 300 testerów lub testerek otrzyma zestaw mleka następnego NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O. Mleko następne NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O to propozycja od marki Nestlé opracowana specjalnie dla mam, które postanowiły rozpocząć łagodne przejście po karmieniu piersią.[źródło: Ofemini]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.