fbpx

Testuj naiwlżany papier VELVET - otrzymaj zwrot pieniędzy za papier VELVET!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja VELVET, w ramach której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za nawilżany papier toaletowy VELVET, czyli możesz wykonać test nawilżanego papieru VELVET za darmo i poznać swoją opinię!

Jak otrzymać darmowy nawilżany papier toaletowy VELVET? Wystarczą 3 kroki:

01Kup dwa opakowania papieru VELVET: dowolne opakowanie suchego papieru toaletowego VELVET oraz dowolne opakowanie nawilżanego papieru toaletowego VELVET w dowolnym sklepie i zachowaj paragon (lub paragony).

02Przejdź na stronę promocji "Akcja satysfakcja" i wypełnij formularz zgłoszeniowy do otrzymania zwrtou pieniędzy za testowany papier toaletowy VELVET.

03Otrzymaj zwrot pieniędzy za nawilżany papier toaletowy na konto podane w formularzu promocji VELVET.

Skrócone zasady promocji "Akcja satysfakcja": W dniach: 06.05.- 30.06.2019 dokonaj zakupu i zgłoszenia jednego opakowania papieru toaletowego suchego Velvet i jednego opakowania papieru nawilżanego Velvet, jednak nie później niż do wyczerpania puli zwrotów. Pula zwrotów ograniczona: 10 000. Informacje o dostępności puli zwrotów, warunki promocji, w tym regulamin dostępne na: www.akcjasatysfakcja.pl. Zachowaj paragony fiskalne. Jeden zwrot na jednego uczestnika. Organizatorem promocji jest IQFM Sp. z o. o. [źródło: VELVET]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 30 czerwiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.