fbpx

Testuj naiwlżany papier VELVET - do rozdania 100 produktów!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy VELVET, w ramach którego możesz otrzymać za darmo pnawilżadny papier toaletowy VELVET, tak aby go przetestować i wyraźić własną oponię!

Jak otrzymać darmowy nawilżany papier toaletowy VELVET? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę akcji testowania nawilżanego papieru VELVET w serwisie Ofeminin.

02Zgłoś się do testu, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

03Wdród wszystkich zgłoszeń do testu, zostanie wybranych 100 uczestników, którzy otrzymają do testowania nawilżany papier toaletowy VELVET.

Zgłoś się, przetestuj i podziel swoją opinią o nawilżanym papierze toaletowym Velvet Intima! Nawilżany papier toaletowy Velvet Intima to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o kobietach, który zapewnia komfort i pewność siebie w każdych warunkach, niezależnie od miejsca i sytuacji. Przeznaczona do skóry wrażliwej delikatna formuła o subtelnym zapachu, odpowiednie pH oraz specjalnie dobrane składniki papieru nawilżanego Velvet Intima łagodnie pielęgnują miejsca intymne, przywracając uczucie świeżości i czystości po każdym skorzystaniu z toalety. [źródło: Ofeminin.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 20 październik 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.